Dudak

Dudak

Dudak


Kadınların dış görünümlerinde kusur oluşturabilecek cilt problemlerine yönelik olarak kapatıcı ve yok edici niteliklerde birbirinden farklı kozmetik ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda da kusursuz bir görünüme sahip olabilmeleri için farklı makyaj ürünleri bulunmaktadır. Pudra, rimel, allık ve çok daha fazlası ile yüz bölgesindeki tüm kusurları gizlemek ve yanı sıra istenen bölgeyi daha fazla öne çıkartabilmek mümkün hale geldi. Özellikle yüz bölgesinde her zaman en fazla dikkat çeken noktalardan birisini oluşturan dudaklar içinde geliştirilmiş olan birbirinden farklı kozmetik ürünleri bulunmaktadır. Kozmetik ürünleri yalnızca makyaj uygulamaları için değil aynı zamanda da cilt sağlığının korunması ve cildin tazelenmesi amacı ile de ürünler sunmaktadır.


Dudak bakımı için geliştirilmiş olan kozmetik ürünleri de bu sınıfta bulunur. Özellikle dudak nemlendirici ürünleri ruj ve kalemleri sayesinde dudakları çok sık kuruyan ve çatlayan kadınların gün boyunca dudaklarının nemli kalmasına yardımcı olunmaktadır. Cilt tipi özellikleri nedeni ile dudaklarında kuruluk meydana gelen kadınlar nemlendirici rujlar sayesinde dudaklarının her zaman nemli kalmasını sağlayabilmektedir. Ayrıca rüzgar, aşırı sıcak veya aşırı soğuk gibi etkenlerle su seviyesi düşen dudaklarda kuruluk sorunuyla karşılaşan kadınlar içinde dudak nemlendiricileri ideal bir çözüm oluşturuyor. Anında etkisini göstererek, dudaklardaki çatlakları giderek ve kusursuz dudaklara sahip olmayı sağlayan nemlendiriciler, günümüzde ruj olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda da makyaj yapmaya gerek olmadan da dudakları nemlendirmeyi sağlamaktadır. Dudaklarında çatlama ve kuruluk şikayetleri olan kadınlar için geliştirilen dudak kremi bulunmaktadır. Çok kolay bir şekilde dudaklara ideal miktarda uygulanan bu kremle nemini geri kazanması ve çatlakların kapatılması sağlanabilmektedir.


Dudak balmı olarak da bilinen bu kremlerin içeriğinde bulunan yüksek mineral, vitamin ve su seviyesi sayesinde dudaklardaki kuruluk giderilerek, çatlakların onarımı sağlanıyor. Bu sayede dudakların pürüzsüz bir görünüme kavuşarak, çok daha göz alıcı bir görsellik sunması sağlanabilmektedir.


Ürün Karşılaştır (0)

24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
24,90TL
1 den 12 e 169 (15 sayfa) ürün gösteriliyor

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?