Avon Parfüm & Deodorant

Hafızalardan silinmeyecek birbirinden farklı kokuları sizlere sunan Avon parfüm, gün boyu kalıcılığı ile dikkat çekiyor. Birbirinden özel tasarım şişeleri ile şık bir görünüm oluşturan parfümler aynı zamanda harmonik bir uyum yakalamış kokular barındırıyor. Tüm ciltlere uyumlu olan parfümler dermatolojik olarak test edilmiştir. Eğer parfüme karşı alerjiniz yoksa ürününüzü rahatça teninizle temas ettirebilirsiniz. Dilerseniz parfümünüzün kokusunun kalıcılığını koku destekleyici ürünler sayesinde arttırabilirsiniz. Avon parfüm setleri, birçok farklı ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Böylece sevdiklerinize özel günlerde güzel bir hediye seçeneği olarak setleri aklınızda tutabilirsiniz. Birbirinden farklı özlerin bir araya getirilerek oluşturulduğu parfümler arasından zevkinize en uygun kokuyu seçebilirsiniz.

Yaz ayları için tercih edeceğiniz çiçeksi kokular, kış aylarında kullanabileceğiniz odunsu kokular ve dört mevsim boyunca sıkılmadan kullanabileceğiniz meyveli kokuları sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bir parfümde aradığınız bütün özellikleri Avon parfüm sizlere sunuyor.

Şık şişe tasarımları, kalıcılık ve kokuların uyumunu sizlere bir arada bulma imkanı veriyor. Her parfümün büyük, küçük ve seyahat boyu bulunmaktadır. Seyahat boyu sayesinde çantanızda parfümünüzü taşımak artık çok kolay!

 

Bayan Parfüm

Bu kategoride ürün bulunamadı.