Net Mağaza - Hakkımızda

Net Mağaza artık günümüzde mağaza/dükkan yerine e-ticaret sitelerinin yer aldığı, alışverişin,  pazarlığın whatsapp üzerinden yapıldığı, indirimlerin, kampanyaların Twitter’dan, İnstagram’dan duyurulduğu, eşinden, çocuğundan, akrabasından daha çok cep telefonu, tablet ve bilgisayarı gören insanların yaşadığı bir zaman diliminde yani 2019 yılında iki kafadar kuzen tarafından kurulmuştur.

Her şeyin dijitale uyarlandığı, bütün yaşamın internet üzerinden şekillendiğini gören kurucularımız dünya kadar e-ticaret sitesi var, insanlar harıl harıl buralardan alışveriş yapıyor. Biz neden kendi e-ticaret sitemizi açmıyoruz diyerek çıkmışlar yola. Çıkmışlar çıkmasına ama isim konusunda bayağı bir araştırma yapmışlar. En sonunda Hem günümüz mağazalarını çağrıştıracak hem de interneti anımsatacak olan Net Mağaza isminde karar kılmışlar. Başlangıçta N11 Pazar yerinde satışlara başlayan Net Mağaza kendi sitesini açarak ürünlerini buradan da satmayı istemişler. 2020 yılı Mart ayında tam olarak yayına giren Netmagaza.com sitesi Gümüş, Saat, Parfüm, Gözlük, Tesbih, Kozmetik, Aksesuar gibi ana kategorilerde yaklaşık 2000 adet ürünle uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile gün geçtikçe büyümekte ve Türkiye’nin dört bir yanından verdiğiniz siparişleri sizlere ulaştırmaktadır.

Netmagaza.com olarak faaliyete başladığımız ilk günden bugüne sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız ve sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermek için gelişen teknolojileri yakından takip etmekte, çıkan en yeni güncel ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz


Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Ay Işığı Sok.

No:14/3 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 0 542 402 62 37