Erkek Cüzdan

Erkeklerin en temel aksesuarlarının biri olan cüzdanlar kalitesi ve modeli ile yaşam tarzını simgeleyen önemli bir parçadır. Ağırlıklı olarak kemer ve ayakkabı ile kombine edilerek kullanılan cüzdanlar, saat ve bileklik gibi aksesuarlar ile de uyumlu seçilmeye özen gösterilir. Cüzdan seçiminde etkili olan temel unsur ise giyim tarzıdır. Spor ve klasik giyim tarzına uygun olarak farklı modellerde sunulan cüzdanları inceleyebilirsiniz.

Klasik giyime uygun cüzdan çeşitlerinde ağırlıklı olarak deri cüzdanlar yer alır. Yatay ya da dikey tarzda modellere sahip olan deri cüzdanlar arasında hakiki deri ürünler ve suni deri ürünler bulunur. Üretildiği deri çeşidine ve işçiliğine bağlı olarak kalitesi, fiyatı ve markası değişen ürünlerin ebatları da farklılık gösterir. Ebatlarına bağlı olarak cep bölmeleri de farklılaşan modeller, farklı kart bölmelerine sahiptir. 4-7 arasında kart bölmesi olan, şeffaf gözü bulunan ve kimlik için özel bölmeye sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kağıt para gözü dışında aynı zamanda bozuk para gözü de bulunan cüzdan çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bölmelerin yanı sıra yatay ve dikey olarak iki farklı biçme sahip olan cüzdanlar, diş yüzeyleri, deri kaliteleri ve tasarımları ile farklılık gösterir. Ağırlıklı olarak sade dış yüzeye sahip ürünleri siyah, kahverengi, gri, lacivert, taba gibi renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Genellikle tek renk tasarıma sahip klasik deri cüzdanlar dışında marka amblemleri ve marka renklerini taşıyan ürünler de cüzdanlar arasında yer bulur. Renk seçenekleri ile iş yaşamına ve resmi ortamlara uygun ürünleri, farklı kemer ve saatler ile uyumlu kullanabilirsiniz. Klasik cüzdan çeşitlerini ise U.S. Polo Assn., D's Damat, Cengiz Pakel, Gön, Gio&Mi, Pierre Cardin, Calvin Klein gibi cüzdan üreten markalardan bulabilirsiniz.

Erkek cüzdan çeşitleri arasında yer alan sportif modeller ise kanvas ve kumaş malzemelerinden üretilir. Suni deri ile birlikte kanvas kumaştan üretilen cüzdanlar şık bir kullanım sunar. Günlük yaşamda tercih edilebilen kanvas modeller aynı zamanda hafif bir tasarıma sahiptir. Klasik cüzdanlardan farklı olarak birçok renge sahip olan ürünleri mavinin açık tonundan beyaza kadar değişik renklerde bulabilirsiniz. Genellikle cırt cırtlı açılma sistemini ile sunulan ve motifleri ile de değişen cüzdanlar arasında çeşitli baskılarla ve desenler ile süslü ürünleri inceleyebilirsiniz. Günlük kıyafetler, kot pantolonları ve spor giysiler ile kullanıma uygun olan erkek cüzdan çeşitlerini Nike, Lacoste, Adidas, Kinetix ve Lumberjack gibi markalardan temin edebilirsiniz. Sportif cüzdanlar arasında deri ürünler de bulunur. Üst yüzeyi çeşitli yazı ve desenlerle süslü ürünler, özellikle gençlerin ilgisini çekecek şık tasarımlara sahiptir.

Erkek cüzdan modelleri arasında kartlık, bozuk para cüzdanı, seyahat cüzdanı ve set halinde satılan ürünler de sunulur. Kartlık çeşitleri 3, 4 ve 5 gözü bulunan ürünleri bulabilir, bozuk para cüzdanlarında küçük ebatlara sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Seyahat cüzdanları ise daha büyük ebatları ile benzer modeller ayrılır.

Erkek Cüzdan

Bu kategoride ürün bulunamadı.

joyfulcoupon.com